Historia może zmyślona, może podsłuchana, a może komuś przydarzyła się wczoraj.

9 Flares Twitter 0 Facebook 9 9 Flares ×

Zapiłam te cholerne myśli, nie pomogło, słucham muzyki, która  wbija mi się w głowę i cholernie tęsknie za nim za nim całym. Cholera do dobrego przyzwyczajamy się szybko nie zważając na konsekwencje wyborów naszych serc. Ubrałam tę nową bieliznę specjalnie dla niego, nie widzi, ale ja czuję(…). Wyszłam, biegłam przez prawie kilometr, wiatr zmywał mi łzy, biegłam do póki wystarczyło tchu, kiedy się zatrzymałam bałam się odwrócić bo wiedziałam, że on tam będzie, będę go widziała oczyma mojej stęsknionej duszy, i wszystko na nic. Rozmazany tusz na policzku, znaczy ślady cierpienia, wyznacza drogę ku końcowi, wyznacza drogę tej pieprzonej ciszy, która jest dla mnie krzykiem rozpaczy. Trzymam w dłoni to swoje małe serce, które woła jego imię,  wiem, że on je słyszy, ale nie umie, nie chce dać mu szansy. Wiem, że kocha, czuje  jego miłość kiedy jest daleko, czuję jak myśli o mnie jak uśmiecha się kącikiem ust wspominając mnie……czuje jak podnosi rękę żeby dotknąć mojego policzka, echo szeptanych mi słów dociera o północy. Kocha, wierzę, nie mylę się, a jednak płaczę przez niego(…) Lecz nie ważne to cierpienie, nie ważny ból i tęsknota, nie ważne że ryczę jak głupia układając tę historię. Ważne co było piękne, ważne słowa pięknej piosenki, którą mi śpiewał, ważne jak spacerowaliśmy razem o północy, jak (nie)przespaliśmy pierwszą noc, i co się wtedy działo, i jego oczy, które czuwały. Mogłabym spisywać godzinami te piękne wspomnienia, lecz niech zostaną u mnie w sercu, zostaną tylko moje.

Piękna historia miłosna, która przytrafiła się kochankom, którzy nie czekali na nią, obudzili się 1000 km od siebie, smutno w okno każde spojrzało tego samego dnia i Bóg pomyślał, skrzyżuję ich drogi, niech poznają szczęście, reszta miała zależeć od nich. I Bóg, jak pomyślał tak zrobił, kiedy się spotkali, odszukali się wzrokiem,  wiedzieli od początku, że ta historia  będzie miłością przeplatana. Bóg dał,  człowiek odebrał… I wszystko, a chciało by się rzucić ukochanemu w ramiona i nie pozwolić przestać się kochać.

Historia może zmyślona, może podsłuchana, a może przez kogoś opowiedziana i komuś łza ukradkiem spływa po policzku, wspominając jego imię…..

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 Flares Twitter 0 Facebook 9 9 Flares ×