Odwiedź stronę z mojego życia, przeczytaj i dopisz szczęśliwe zakończenie.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Zderzyłam się z pieprzoną rzeczywistością, wykrzyczała mi prosto w nos ( opluła mnie przy tym!), że co ja sobie kurwa myślałam! Całe miasto Kobiet przewija się koło Niego codziennie, jeszcze więcej śmieje się z Jego dowcipów i dotyka przy tym Jego przed ramienia! A ja? Ja siedzę daleko i odpowiadam, że nic się kurwa nie stało! A w myślach przeklinam i wykrzykuję Mu do słuchawki jak się wyłączy, że to nie prawda! Że boli Jego brak jak cholera! Ma Go kasjerka z biedronki, kiedy kupuje mleko, ma Go nauczycielka syna, ma wreszcie pani dentystka, tylko ja Go kurwa nie mam! Ne Ne Ne! Tak  jestem zazdrosna, inaczej nie byłabym Kobietą! I złoszczę się na siebie i mówię sobie: co jest ze mną nie tak, że „Jego, On i Go i Mu” nie spieszy do mnie, nie mówi do mnie, nie kocha mnie?  Jestem górą lodową, trzeba chcieć się zmierzyć i zaciągnąć do łóżka, ogrzać. A kocham Cię za nic, tylko za to, że jesteś….Kombinuję, modyfikuję ten szatański plan, zawsze jest jakieś ale, zawsze jakiś nie pasujący punkt. Ale jutro o tym pomyślę, dziś już położę się spać, niech inni się zamartwiają….

—— 0 —–

Co ja sobie kurwa myślałam?, Nie, nie przerywaj mi pieprzony durniu! Czego ty kurwa chcesz ode mnie?, daj mi spokój, jesteś zerem, nikim rozumiesz? Spieprzaj z mojego życia, nie sprawdziłeś się! Nie rozumiesz? Kurwa On nie rozumie: A co ty kurwa jesteś jak ta blondi co ją posuwałeś w naszym mieszkaniu?! Penisem umiesz myśleć nic więcej! Spójrz w lustro i daj sobie w mordę, za mnie i za siebie, za mnie podwójnie! Że co? Proszę cię, weź bo się uśmieję, jesteś zwykłym palantem, zabieraj się do tej zdziry!, nie chcę cię widzieć więcej, nie chcę cię widzieć za… chwilę już! Kurwa czy ja ślepa byłam, czy zakochana, chyba jedno i drugie! Nie przerywaj mi kurwa! Nigdy nie umiałeś powiedzieć mi coś miłego, zawsze umiałeś tylko krytykować i mną pomiatać! Kurwa słuchaj mnie, chociaż ten jeden kurwa raz! Nie znasz mnie, nigdy mnie nie poznałeś, umiałeś wyśmiewać moje zdanie. Kurwa, czy ty umiesz być obiektywny? oj sorry no tak nie znamy znaczenia tego słowa! O tak! Teraz moja kolej, umiem ci to wszystko wygarnąć! I tak będę tak głośno przeklinać i krzyczeć! Niech wszyscy wiedzą, niech słyszą jaki jesteś! Kurwa jestem o stokroć lepsza od ciebie, we wszystkim lepsza, jak ja mogłam z tobą żyć? Ale to już koniec! Ko ni ec! Koniec kurwa wszystkiego co wiąże się z tobą i z przeszłością związaną z tobą! Dzieci możesz widywać kiedy chcesz, jeśli tylko znajdziesz dla nich czas! A teraz już spieprzaj kurwa stąd!

—– 0 ——

Bądź zdrów i czytaj w moich myślach, czytaj jak minął mi dzień. Zezłościłam się i popłakałam w powietrze, bo nie było ramienia, oparcia. Chciałam Mu powiedzieć, jak bardzo mi źle. Chciałam powiedzieć, żeby był, pojawił się i nie odchodził. Żeby wiedział, że trzeba czuwać przy mnie bo inaczej się zapłaczę. Inaczej nie umiem, tęsknię i zjadłabym telefon kiedy mówi do mnie. Moje głupoty, moja niewiedza i mój uśmiech jest moją bronią. Kochaj to, żyj dla tego i pamiętaj by tego nie spieprzyć, bo odnalazłeś we mnie swoje marzenie.

Dwa grosze wrzuciłam do fontanny, pomyślałam marzenie i odnalazłam drogę do Ciebie. Idąc zacierałam ślady, żeby powrotu nie znaleźć….

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×