Bo tańczyć w deszczu to nie głupota.

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×

Jeśli Bóg daje Ci to czego chciałaś, zastanawiasz się czy to aby nie pułapka, że jeden Twój fałszywy krok i wszystko posypie się jak domek z kart…..

Ale nie stoisz w miejscu, korzystasz z chwili dobroci jaką sprzedał Ci los. Mama mówi ” znalazłaś” NIE, nie znalazłam! To ON mnie odnalazło, (ON mnie odnalazło) po tylu dniach wyglądania i zapomnienia i straceniu nadziei, pojawiło się. Chyba dorosłam, uporządkowałam, pogodziłam się ze sobą i zaprosiłam spokój wewnętrzny do siebie. Czasem jest tak, że czyjeś słowo, obcego nawet człowieka, może zdziałać wiele dobrego. A Jego oczy tak bezczelnie i całkiem bez wstydu gapiły się na mnie. Pomyślałam ” nic się nie zmienił”, ten sam uśmiech i to samo aroganckie spojrzenie. Poczułam lekki dreszcz w okolicy lędźwiowej, OMG, nigdy tak nie było i tak MOŻE nie miało być, ALE LOS, ale cios i i Jego głos……zemdlałam, omdlałam, miał mnie znowu na srebrnej tacy mógł kiwnąć palcem byłam Jego, dla Niego!!!

Alle powoli, bez beztroskiego(młodzieżowego) szału, z rozsądkiem i kawałkiem czegoś co się nazywa wspomnieniem, rozpędziłam się, jednak Kobieca Intuicja- nie zawodzi, jak Go chcę to będziesz miała. Piszesz głupoty- ktoś powie, MOŻE, OWSZEM. Jednak być szczęśliwym to głupota?, kochać to głupota?, być optymistką to głupota? czy cieszyć się z każdego dnia to głupota!!!???? Żyjesz dla siebie, wiesz czego chcesz i sama ponosisz konsekwencje swoich wyborów, wiadomo. Słuchasz głośno muzyki, pijesz czerwone wino, pluskasz się w wannie jak dziecko i robisz szalone zakupy. Nie jesteś naiwna, lecz ostrożna. Owszem czasem mijanemu przechodniowi głębiej spojrzysz w oczy tak,że zawstydzony odwróci szybko głowę, a Ty z zadowoleniem na twarzy – powiesz sobie- tak, jestem silna, nie dla głupca, dla siebie, ucinam historię  wtedy kiedy sama tego chcę i kontynuuję z tym, który skradnie Ci uśmiech i wedrze się swoim tajemniczym sposobem do serca :-) .

Urodziłam się drugi raz, razem ze swoim ciałem i umysłem gotowym do działania i walki o siebie. Zaczęłam zapisywać ważne rzeczy, mówić obcym ludziom dzień dobry i uśmiechać się szeroko. A cóż, że zmarszczki:-)

Przez ostatnich parę dni chodzą mi pogłowie słowa piosenki BAJMU ” Płynie w Nas gorąca krew….” I nucę ją bezustannie. Na szczęście, na zdrowie i na dobre samopoczucie :-)

Usłyszałam ostatnio „Pani jest niesamowita”, dźwięk tych słów towarzyszy mi od dawna, powtarzałam je w pamięci aż wreszcie w to uwierzyłam !!! I tak jest, każdego dnia, jak masz gorszy czy lepszy dzień, jak jesteś smutna czy roztargniona w tłumie, każdego dnia, nawet w pełnym autobusie, powtarzaj to sobie JAK MANTRĘ

 

Tymi słowami kończę mój post, żebyście wierzyli, że jak tylko chcesz, warto próbować i owszem bać się ale nie poddawać się, złote serce ma wiele twarzy, możesz być dobry mieć szacunek albo być egoistą, którym ludzie gardzą ale nigdy nie zapominaj

Jest Pani niesamowita :-)

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 Flares Twitter 0 Facebook 0 0 Flares ×